دستگاه چربی شکن و عضله ساز

دستگاه چربی شکن و عضله ساز یک تکنولوژی جدید است که کمک بسیار زیادی به لاغری و تناسب اندام می نماید. در این فرایند با انتشار امواج الکترومگنتیک عضلات بشدت منقبض میشوند و همین امر موجب چربی سوزی بسیار زیاد می‌شود. در این تکنولوژی که حتی نیاز به در آوردن لباس نمیباشد، امواج الکترومگنتیک بوجود آمده با فاصله کم باعث ایجاد انقباض در عضلات مورد نظر می‌شود.

انقباضات قوی بوجود آمده باعث افزایش درناژ لنفاوی ( تخلیه شدن رگهای لنف ) و همچنین افزایش گردش خون موضعی در محل مورد نظر می‌شود که نقش موثری در کاهش سایز و بهبود سلولیت دارد.

دستگاه چربی شکن و عضله ساز

دستگاه های مختلفی در مراکز درمانی وجود دارند اما بیشتر آنها چینی بوده و در واقع کپی برداری از نمونه اصلی می‌باشد. در گرین لایف ، پایتخت لاغری ایران شما از دستگاه های اوریجینال بهره می‌برید و بدون عوارض لاغر میشوید. این دستگاه چربی شکن و عضله ساز ساخت ايتاليا بوده و تائیدیه وزارت بهداشت ایران ( IRC ) را دارا میباشد.

 

مدت زمان انجام این دستگاه نیم ساعت میباشد. تعداد پالس های القائی در مدت زمان ۳۰ دقیقه استفاده از دستگاه ۲۰ هزار پالس می‌باشد که فوق العاده است. با هیچ ورزشی قابل مقایسه نیست و انگار شما یکماه ورزش بسیار سنگین انجام داده اید، آن هم فقط در عرض نیم ساعت! این کار معمولا هفته ای یک بار انجام می‌شود ولی یکروز در میان یا حتی هر روز در موارد فورس قابل انجام است.

مکانهائی که می‌توان از این دستگاه لاغری پیشرفته استفاده کرد: شکم، پهلو ، ران ، ساق پا ، بازو و باسن می‌باشد. منوی خاصی برای برجسته کردن عضلات بتنهایی دارد که برای باسن بسیار کاربرد دارد و می‌توان بهمراه تکنیک‌های دیگر باسن برزیلی بوجود آورد. برای کسانی که شکم تخت و تو رفته می‌خواهند این دستگاه به همراه تکنیک‌های پیشرفته دیگر ما مثل کرایولیپولیز یا مزوتراپی ، بسیار کمک کننده است.

چه کسانی نمی‌توانند از این دستگاه استفاده کنند؟ کسانی که باطری قلب (Pacemaker) دارند نمی‌توانند از این دستگاه استفاده کنند. خانمهای باردار نیز نمی‌توانند از این دستگاه استفاده کنند. همچنین افرادی که ضعفهای عضلانی ژنتیکی دارند بهتر است از این دستگاه استفاده نکنند. افرادی که ام اس دارند باید با مشورت پزشک باشد. این دستگاه مانند بیشتر کسانی که سرطان فعال دارند نباید استفاده شود ولی برای کسانی که قبلا سرطان داشته اند و الان کاملا بهبود یافته اند قابل استفاده می‌باشد.

شما براحتی می‌توانید با کمک دستگاه های لاغری و دیگر توصیه های ما هر ماه بطور متوسط ۴ الی ۵ کیلو کاهش وزن داشته باشید. لاغری فقط برای ظاهر نیست و اگر شما به وزن مناسب برسید و آنرا بوسیله تثبیت وزن نگه دارید، علاوه بر اینکه از بیماری ها دور میشوید ، حس خوب پیدا می‌کنید و از لحاظ روحی نیز در وضعیت بسیار مطلوب تری قرار میگیرید. لاغری صحیح و اصولی باعث می‌شود شما برای همیشه یک سرمایه ارزشمند داشته باشید.

باسن برزیلی

یکی از امکانات این دستگاه لیفت باسن میباشد که با تنظیمات خاص روی دستگاه میتوان به فرم دهی باسن کمک کرد.

دستگاه چربی شکن دستگاه عضله ساز

 

برای استفاده بهینه از دستگاه های لاغری توصیه می‌شود با پزشکان گرین لایف مشورت کنید و بگذارید آنها فرمول مناسب بدن شما را انتخاب کنند و اصرار به استفاده از دستگاه خاصی را نداشته باشید. البته می‌توانید پیشنهاد بدهید، ولی بگذارید در آخر تیم پزشکی ما بهترین فرمول و تکنیک را برای شما انتخاب نماید. مناطقی و اندام‌های که بیشترین مشکل را با آنها دارید را بیان کنید و قطعا روی آنها تمرکز بیشتری می‌شود.

شما میتوانید برای مشاهده فیلم های بیشتر و اطلاعات تکمیلی به سایت شرکت سازنده دستگاه مراجعه فرمایید.

گرین لایف رتبه یک لاغری در ایران می باشد. لاغری آسان و زیبا با دستگاه های بسیار پیشرفته بدون جراحی. اگر تصمیمتان برای لاغری جدی هست همین الان عدد 20 را به 30002829 پیامک کنید، کارشناسان گرین لایف با شما تماس میگیرند. همچنین می‌توانید برای رزرو نوبت یا هر گونه سوال ، بصورت شبانه روزی با شماره تلفن کشوری گرین لایف:  02134247 (120 خط) تماس حاصل فرمائید.

خدمات گرین‌لایف
آخرین مقالات