رشد مجدد موی سر با کلاه لیزری

رشد مجدد موی سر با کلاه لیزری
رشد مجدد موی سر با کلاه لیزری

استفاده از کلاه لیزری مو برای درمان کچلی روشی است که اخیرا به سر زبان ها افتاده است و افراد زیادی این پرسش را مطرح میکنند که واقعا این روش اثر بخشی کافی را دارد یا خیر؟ همچین به دلیل این که این روش مدت زمان کمی است که متداول شده است بسیار از افراد نگران آن هستند که با استفاده از کلاه لیزری مو عوارض خاصی برایشان پیش نیاید.با توجه به چالش بر انگیز بودن این دستگاه ها در این مطلب تصمیم گرفته ایم تا به این پرسش پاسخ دهیم که استفاده از این روش برای درمان ریزش مو میتواند عوارضی را در بر داشته باشد؟با توجه به این که درمان ریزش مو بسیار اهمیت دارد پرداختن به این موضوع اهمیت بسیاری دارد پس با ما همراه باشید.

کلاه لیزری مو

قبل از هر چیز بهتر است به معرفی کلاه لیزری مو بپردازیم تا عوارض آن.چون بسیاری از افراد با کارکرد این دستگاه ها آشنا نیستند و فقط اسم آن را شنیده اند.در واقع کلاه لیزری مو دستگاهی است که با تابندن طیف خاصی از نور باعث میشود تا ریزش مو کاهش پیدا کند و ریشه ی موها تقویت پیدا کنند.از این روش میتوان به راحتی در خانه استفاده کرد و برای بهره بردن از آن لازم نیست تا به کلینک های زیبایی رفت.  همچنین برای یک سری از مشکلات خاص که سلامت مو ها را تهدید میکنند میتواند مورد استفاده قرار گیرد.

عوارض کلاه لیزری مو

استفاده از کلاه لیزری مو در اکثر مواقع میتواند نتایج خوبی را در بر داشته باشد و بیمار بدون عوارض خاصی به نتیجه ی دلخواه دست پیدا کند.در تحقیقات صورت گرفته تقریبا هیچ موردی که عوارض کلاه های لیزری را به صورت قطعی ثابت کند مشاهده نشده است.اما برخی از افراد از خارش در پوست سر و یا بروز جوش صورت شکایت داشته اند که ممکن است این مشکلات دلایل دیگری را داشته باشد چون در اکثریت افراد این وعوارض مشاهده نشد است.

رشد مجدد موی سر با کلاه لیزری

فواید کلاه لیزری مو

کلاه لیزری مو فواید بسیاری دارد استفاده از این کلاه ها باعث میشود تا فولیکول موها تحریک شود و در نتیجه روند رشد مو تسریع شود همچنین روند ریزش مو کاهش پیدا کند.علاوه بر این در بسیاری از افراد مشاهده شده است که فرد پس از استفاده از این دستگاه ها از موهای نرم تری نسبت به گذشته برخوردار شده است و موهای نازک تقویت پیدا کرده اند و کیفیت ساقه ی موها بهبود یافت است. درمان خارش سر هم در موارد زیادی گزارش شده است که میتوان آن را از فواید این دستگاه ها نام برد.

رشد مجدد موها با استفاده از این روش

این کلاه لیزری که نام آن سیستم رشد مو “Grow Hair Growth System” نام گذاری شده حداقل 35 تا 40 درصد رشد مو را افزایش می دهد.

درحالی که نتایج مطالعات انجام شده و منتشر شده در این مجله تنها روی مردان انجام شده قرار است نتیجه مطالعات انجام شده روی زنان به زودی منتشر شود، از سوی دیگر سازندگان این کلاه اعلام کرده اند که نتایج تحقیقات روی زنان تاکنون رضایت بخش بوده است.

این کلاه که تا حدی شبیه کلاه ایمنی است از 51 لیزر قرمز رنگ سطح پایین و لامپ های ال ای دی برای تقویت کردن سلول های فولیکول ها استفاده می کند و از آن به عنوان لیزر درمانی سطح پایین نام برده می شود.

رشد مجدد موی سر با کلاه لیزری
رشد مجدد موی سر با کلاه لیزری

 رشد مجدد موها با استفاده از کلاه لیزری

این محصول توسط شرکت آپیرا ساینس تولید شده و برخی ظاهر آن را شبیه سشوارهای قدیمی در آرایشگاه ها توصیف کرده اند.

این کلاه دارای هدفون داخلی است که کاربر م تواند هنگام بر سر گذاشتن کلاه آن را به دستگاه های پخش موسیقی، تلویزیون و یا سایر دستگاه های پخش سرگرمی متصل کند و در عین حال فرآیند رشد موهای خود را نیز ادامه دهد.

به مردان و زنانی که از کم پشتی شدید مو و یا کچلی رنج می برند توصیه شده است که این کلاه لیزر دار را به مدت 25 دقیقه استفاده کنند.

دکتر لوری کلین متخصص امراض پوستی در کالیفرنیا گفت:یک فرد عادی که از این دستگاه استفاده می کند، پس از شش تا هشت هفته نتیجه آن را مشاهده خواهد کرد.

کلین اظهار داشت:پس از چند ماه موهای کاربران ضخیم تر، سلامت تر و محکم تر به نظر می رسد و پس از 9 ماه این موها دارای حداکثر نتیجه خود هستند.

کلینیک ها و مراکز زنجیره ای گرین لایف (رتبه ۱ لاغری و زیبایی در ایران) با بالاترین تکنولوژی و تکنیک ها در زمینه سلامت، پوست و مو است. همچنین می توانند در زمینه جوانسازی و زیبایی بسیار به شما کمک کند. برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های ۰۲۱۳۴۲۴۷ با ۱۲۰ خط تماس حاصل فرمایید.

مشاوره تخصصی لاغری و زیبایی گرین لایف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تخصصی گرین لایف

آخرین مقالات