کیک لاغری و دستور پخت آن چیست؟

کیک لاغری و دستور پخت آن چیست؟

کیک لاغری از آن موضوعاتی که که شاید فکر می کنیم موضوعی شوخی یا تخیلی است. اما حقیقت اینجاست که می توان هم لذت برد و درست تغذیه کرد و هم لاغر شد و لاغر ماند. لاغری به معنای «نخوردن» نیست، بلکه «درست خوردن» است. قند و شکر یکی از مواد بسیار مضری هستند که باعث بسیاری از بیماری‌ها می‌شوند. تا می‌توانید باید از این دو ماده سمی یعنی قند و شکر کارخانه ای دوری کنید.

چرا کیک لاغری؟

کیک لاغری ، میان وعده خاص، مفید، خوشمزه و بسیار فوق العاده است. بشدت باعث سیری می‌شود و باعث می‌شود اشتهای تان کاهش یابد و در نتیجه کمتر میخورید و لاغر می شوید. دستور کیک لاغری دستور خاصی است و علاوه بر آن برای اثر بخشی و بقول معروف برای اینکه عمل کند باید هنگام مصرف موارد خاصی را رعایت کنید که به آن اشاره خواهد شد. این کیک بهیچ عنوان حاوی شکر کارخانه ای نمی باشد.

کیک لاغری و دستور پخت آن چیست؟
کیک لاغری و دستور پخت آن چیست؟

کیک لاغری واقعاً چیست؟

کیک لاغری در واقع نوعی کیک خانگی بدون شکر و با سبوس فراوان می‌باشد. زمان مصرف این کیک نیم ساعت قبل از غذا بهمراه دو لیوان آب است. بعد از زمان ذکر شده و هنگام وعده غذائی بشدت اشتهای شما کم شده و مقدار مصرف غذائی شما کاهش می یابد. کیک لاغری قابل نگه داری بمدت ۲۴ الی ۴۸ ساعت میباشد.

کیک لاغری و دستور پخت آن چیست؟
کیک لاغری و دستور پخت آن چیست؟

چرا نباید شیرینی و کیک معمولی بخوریم؟

مضرات شیرینی و کیک های معمولی که شکر و نگهدارنده های مختلف به وفور در آن وجود دارد. قند و شکر مصنوعی و کارخانه ای جز خوراکی های بسیار مضر هستند که باید آنها را از زندگی خود حذف کنید. باعث بسیاری از بیماری‌ها می‌شوند. دیابت و مقاومت به انسولین که متهم اصلی چاقی می باشد از عوارض مصرف این دو ماده سمی میباشد. سرطان از عوارض دیگر مصرف قند و شکر کارخانه ای میباشد. در کیک لاغری گرین لایف ذره ای قند و شکر مصنوعی استفاده نشده است.

کیک لاغری و دستور پخت آن چیست؟

دستور کیک لاغری:

مواد لازم:

خرمای هسته گرفته و پوست کنده.        ۱۰ عدد

آرد سبوس دار.                                  نصف لیوان

تخم مرغ.                                        ۳ عدد

شیر کم چرب.                                    ۱ لیوان

سبوس دینه بران  (از داروخانه)              ۳ ق غ

بیکینگ پودر.                                     ۱ ق غ

وانیل.                                              ۱ ق چ

پودر کاکائو (اختیاری)                          ۱ ق غ

کشمش یا گردو خرد شده(اختیاری)        ۲ ق غ

نمک.                                               کم

آب.                                                  به مقدار لازم

دستور تهیه:

۱- فر را در دمای ۱۸۰ درجه سانتیگراد تنظیم و روشن نمائید.

۲- قالب کیک را چرب کنید و بهتر است از کاغذ کیک هم استفاده کنید.

۳- زرده و سفیده تخم مرغهای را از هم جدا کنید. زرده را با وانیل و نمک(خیلی کم) با همزن خوب بزنید تا بافت کرمی پیدا کند و سفیده را هم جداگانه با همزن برقی کاملا بزنید تا سفت بشود.

۴- آرد الک شده را با سبوس و کاکائو (اختیاری) یا کشمش (اختیاری) مخلوط نمائید. بمرور شیر و کمی آب را مخلوط نمائید تا قوام بگیرد.قوام باید مثل خمیر نان نانوایی بشود.

۵- همه مواد را با هم مخلوط نموده و داخل ظرف بریزید و در فر که از قبل آماده شده است قرار دهید.

بعد از آماده شدن برای اثر بخشی باید نکته بسیار مهمی را رعایت کنید تا عمل نماید. حتما یادتان باشد که زمانی که کارشناسان گرین لایف با شما تماس گرفتند فوت کوزه گری کیک لاغری را از آنها بپرسید.

گرین لایف رتبه یک لاغری در ایران می باشد. لاغری آسان و زیبا با دستگاه های بسیار پیشرفته بدون جراحی. اگر تصمیمتان برای لاغری جدی هست همین الان عدد 20 را به 30002829 پیامک کنید، کارشناسان گرین لایف با شما تماس میگیرند. همچنین می‌توانید برای رزرو نوبت یا هر گونه سوال ، بصورت شبانه روزی با شماره تلفن
کشوری گرین لایف:  02134247 (120 خط) تماس حاصل فرمائید.

خدمات گرین‌لایف
آخرین مقالات