لاغری سریع و سالم با دستگاه

 

لاغری بدون عوارض جانبی را در بزرگترین مرکز سلامت محور خاورمیانه، تجربه کنید. 25سال تجربه لاغری لاغری سریع و لاغری موضعی با دستگاه و بیش از دومیلیون پرونده موفق، پشتوانه ماست.

لاغری سریع و سالم را با پیشرفته ترین دستگاههای روز امریکا و با حال عالی تجربه کنید.

گـروه تخصصی زندگی سبز (گرین لایف) بامجوز رسمی از وزارت بهداشت و دارای پروانه نظام پزشکی، به عنوان بزرگترین مرکز سلامت محور و لاغری خاورمیانه، از سال 1376 افتخار خدمت در زمینه لاغری سریع و لاغری با دستگاه و لاغری موضعی و لاغری با مزوتراپی را دارد. این مجموعه دارای چندین شعبه مجزا در تهران و شعب مختلفی در شهرهای تبریز ، اصفهان و ارومیه است.

 

گرین لایف، با بهره گیری از توان بیش از ۱۰۰ پرسنل مجرب و متخصص توانسته بهترین خدمات تخصصی را در حوزه لاغری، تناسب اندام، لاغری شکم و پهلو، لاغری موضعی، لیزر، مزوتراپی ارائه دهد.

در حال حاضر مجموعه گرین لایف بدلیل حضور بیش از دو دهه فعالیت در عرصه سلامت و زیبایی و نیز با دارا بودن حدود ۲.۰۰۰.۰۰۰ عضو در کشور ، بزرگترین مرکز سلامت محور خاورمیانه است.

لاغری موضعی با دستگاه

دستگاه انحصاری کرایولیپولیز، با تکنولوژی منحصر به فرد انجماد چربی، بافت چربی را ابتدا منجمد کرده و سپس آن را در هم میشکند. با توجه به سالم بودن و غیرتهاجمی بودن این روش لاغری سریع، همه دوست دارند این درمان موثر، ایمن و بسیار مقرون به صرفه را تجربه کند.

هنگامی که بافت بدن انسان در برابر سـرما قرار بگیرد، شـروع به از دسـت دادن حـرارت خـود می کند. مطالعات نشـان داده اسـت سـلول هـای چربی نسـبت به بافت های دیگر، تمایل بیشـتری جهت از دست دادن حـرارت دارنـد و خیلی زودتر سرد می شـوند و در واقع از بین رفتن سلول های چربی بدون آسیب به سایر بافت ها حاصل می شود.

آیا به این فکر می کنید که اندام خود را سریع تر بهبود بخشید؟ با یک برنامه غذایی و تمرینی، اغلب کاهش چربی در قسمت ‌های خاصی از بدن دشوار است. زیر فشار رفتن در برنامه هیچ فردی نیست و به نتیجه ای نخواهید رسید.
Defıne به شما کمک می کند تا رسوبات چربی را که سال ها در تلاش برای از بین بردن آنها بوده اید، کاهش دهید. تکنولوژی پیشرفته کرایولیپولیز آن با سرمای کنترل ‌شده راحت و ایمن تا عمیق‌ ترین لایه ‌های پوست شما اعمال می ‌شود. سلول های چربی را با خیال راحت منجمد می کند تا به روشی کنترل شده بمیرند و بدن شما به طور طبیعی آنها را دفع کند.

غول لاغری(دیفاین) روش ایده آل برای کاهش چربی است. زیرا تکنیک های آن بسیار قابل تنظیم است و اعمال کننده های مختلفی برای هر ناحیه دارد. به این ترتیب می تواند نتایج واقعا معجزه آسایی را به ارمغان آورد. این درمان‌ ها را می‌توان برای نواحی کوچک مانند بازوها و سابمنتال و همچنین نواحی بزرگ‌ تر و معمولاً مشکل‌ ساز مانند شکم و ران ‌ها اعمال کرد.

درمان های Define درمان های کاهش چربی موضعی هستند. فناوری آن بافت چربی را در دمای -۸ درجه به روشی کاملا ایمن و غیر تهاجمی منجمد می کند. در طی فرآیند انجماد بافت چربی، تنها سلول های چربی آسیب می بینند. این به این دلیل است که این سلول‌ها سرشار از اسیدهای چرب هستند که فرآیند انجماد را در دمای بالای ۱۰ درجه آغاز می‌کنند. قبل از درمان، نواحی تحت درمان با توجه به نوع بافت و چین چربی مشخص می شود. پس از تعریف، مناسب ترین دسته برای درمان شما انتخاب می شود.

درمان توسط این دستگاه اعجاب انگیز، بسیار ایمن است. پوست شما همیشه با فناوری محافظت در برابر سرما که در حال ثبت اختراع است، ژل پد خنک، یک دستمال مرطوب ژل دوبل ضد یخ که پوست شما را در شرایط عالی نگه می دارد، محافظت می شود.

Define بیشتر نواحی بدن را درمان می کند، ۶ دسته آن برای سازگاری با بافت های نرم و سخت، مناطق صاف و منحنی طراحی شده است.

لاغری با دستگاه
لاغری با دستگاه

مجموعه سلامت محور زنجیره ای گرین لایف رتبه اول لاغری در ایران و بزرگترین مجموعه سلامت محور خاورمیانه است. این مجموعه بزرگترین دارنده دستگاه های اورجینال لاغری موضعی دارای بالاترین تکنولوژی در زمینه سلامت، زیبایی و لاغری است. همچنین می توانند در زمینه کاهش وزن و زیبایی بسیار به شما کمک کند. برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 02140332184 با ۱۲۰ خط تماس حاصل فرمایید.

مشاوره تخصصی لاغری و زیبایی گرین لایف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تخصصی گرین لایف

آخرین مقالات