پایتخت لاغری

گرین لایف، پایتخت لاغری خاورمیانه

کلینیک لاغری گرین لایف پایتخت لاغری خاورمیانه رتبه یک لاغری در خاورمیانه میباشد.

وقتی در اتاق پرو یا خانه جلوی آینه‌ی می رویم، شاید دوست نداشته باشیم بدن ما چاق به نظر برسد. البته خیلی ها از وضعیت شکل اندام و وزنشان رضایت داشته باشند اما به دلایلی دوست دارند برخی از قسمت‌های بدنشان مانند پهلو، شکم یا بازو را لاغر کنند. ما به این شکل از لاغری، «لاغری موضعی» می گوییم. اگر بپرسیم لاغری موضعی امکان‌ دارد یا خیر، پاسخ ما «بله» است. در پایتخت لاغری؛ گرین لایف، همه چیز ممکن است.

 

لاغری کلی بهتر است یا لاغری موضعی؟

اگر بخواهیم پاسخ این سوال را بدهیم باید بگوییم در حقیقت همیشه و در همه جا، لاغری و تناسب اندام بهتر است. اینکه کلی باشد یا موضعی، موضوع دیگری است. عقل سالم در بدن سالم است و ما برای ادامه زندگی باید سالم باشیم. بیش از ربع قرن است که گرین لایف با کمک علم پزشکی، دستگاههای پیشرفته و برنامه های غذایی خاص، توانسته عمر متوسط جامعه را افزایش داده و سلامت را برای هموطنان به ارمغان بیاورد.

مراکز زیبایی و لاغری زیادی در خاورمیانه وجود دارند اما تنها گرین لایف است که به شکل کاملا تخصصی برروی لاغری کیلی و موضعی کار میکند و در این موضوع ساحب سبک های متعددی است.

ما باید از شر چربی های اضافی خود خلاص شویم و بدن را در حالت تعادل نگاه داریم. در پایتخت لاغری، پس از انجام امور مربوط به کاهش و وزن و سایز، روش نگه داری آن و سالم ماندن را آموزش داده و وزن مراجعین را تثبیت میکنیم.

 

لاغری با گرین لایف؛ کلی و موضعی

اگرچه لاغری موضعی و کاهش چربی کاری لازم است، اما به هیچ عنوان ساده نیست. موضوع کار، جان افراد است و این باارزش ترین دارایی افراد باید به دست امانتداران معتمد سپرده شود. در گرین لایف لاغری هم به صورت کلی و هم به صورت موضعی انجام می شود.

چرا گرین لایف؟

گـروه تخصصی زندگی سبز (گرین لایف) دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و دارای پروانه نظام پزشکی، افتخار دارد که از سال ۱۳۷۶ ایجاد و فعالیت حرفه ای خود را در راستای توسعه صنعت سلامت، لاغری و زیبایی آغاز نمود و با ارائه راهکارهای نوین، موفق گردید که تحولات ژرفی را در این صنعت بوجود آورد. این مجموعه متشکل از مراکزی مجزا در کلان شهر تهران و نیز شهرهای بزرگ نظیر اصفهان و ارومیه می باشد و با بهره گیری از توان بیش از ۱۰۰ پرسنل مجرب و متخصص توانسته است در ارائه انواع خدمات تخصصی در حوزه لاغری، تناسب اندام، تغذیه، لیزر و همچنین خدمات تخصصی در حوزه پوست و مو سهم بزرگی از بازار این صنعت را در اختیار خود قرار دهد.

چگونه پایتخت لاغری شدیم؟

امروزه پس از گذشت ربع قرن از فعالیت موفق گرین لایف، این مجموعه به عنوان «پایتخت لاغری» شناخته شده و از سراسر خاورمیانه مخاصبان و دوستداران خود را دارد.

تاکنون این مرکز بیش از ۲.۰۰۰.۰۰۰ عضو در کشور ایران داشته و بدین شکل بیشترین تعداد پرونده موفق را به خود اختصاص داده است. این مجموعه با تمرکز بر تغییر تفکر و سبک زندگی مردم، به آنان کمک کند تا هریک از آنان زندگی سبز را تجربه کنند. گرین لایف باور دارد زندگی سبز میسر نمی شود مگر با ایجاد زنجیره سبز که در گرو تعامل و همکاری گروه های کاری است که در این راستا گام بر می دارند.

گرین لایف بصورت تخصصی ۲۵ سال است که فقط روی لاغری تمرکز دلرد. انواع مکملهایی که در کنار لاغری نیاز هست را برای مراجعین فراهم می‌نماید. یکی از مهمترین ارکان لاغری زیبا لاغر شدن میباشد. وقتی در حال کاهش وزن هستید دچار شلی و افتادگی پوست بدن و اندام‌های مختلف نشوید و ترکهائی که زمان چاق شدن دچار آن شده اید که به آن استرچ مارک یا ترک های پوستی میگویند بیشتر نمایان نشوند. لاغری فقط نخوردن و گرفتن یک رژیم خاص نیست. بسیار بسیار فوت کوزه گری دارد که گرین لایف بخوبی آنها را می‌داند و به شما انتقال می‌دهد.

استفاده از دستگاه های بسیار پیشرفته اروپائی و آمریکائی بدون جراحی از مشخصات بارز و معروفیت گرین لایف میباشد. از ویژگی های دیگر گرین لایف تمرکز بسیار زیاد روی لاغری میباشد و به عنوان یک کار فرعی به آن نگاه نمی‌شود.

گرین لایف در حال گسترش است و در کشورهای خارجی نیز در حال تاسیس شعبات میباشد. پزشکان عزیز در داخل کشور و پزشکان و سرمایه گذاران در خارج از کشور می‌توانند با تکمیل فرم زیر درخواست دریافت نمایندگی کنند:  درخواست نمایندگی گرین لایف در داخل و خارج از کشور  👉

 

برای اطلاعات بیشتر از روش‌های درمانی ما همین الان عدد 20 را به 30002829 پیامک کنید، کارشناسان گرین لایف با شما تماس می‌گیرند. همچنین می‌توانید جهت رزرو وقت یا هر گونه راهنمائی با شماره کشوری گرین لایف 02134247  (120 خط) بطور شبانه روزی تماس بگیرید. ‌

خدمات گرین‌لایف
آخرین مقالات