قرص اسلیم مکس بهتر است یا لاغری با دستگاه؟

قرص اسلیم مکس بهتر است یا لاغری با دستگاه؟

بسیاری از افرادی که قصد کسب سلامت و کاهش وزن خود را دارند، همواره به دنبال راهی سریع، سالم و بدون عوارض و «واقعاَ موثر» برای لاغری هستند. از آنجاییکه راحت ترین راه ممکن، خوردن قرصهای لاغری است، بسیاری قرص های «اسلیم مکس» را برای بدست آوردن تناسب دوباره اندام خود مصرف می کنند. اما در اینجا قصد داریم بررسی کنیم که اسلیم مکس واقعاَ چیست و کدام روش لاغری واقعاَ موثر و بدون ضرر است.

اسلیم مکس از کجا آمده؟

اسلیم مکس نام تجاری یکی از داروهای لاغری و تناسب اندام است که برای اولین بار استفاده از آن در امریکا مرسوم شد و به سراسر جهان توسعه پیدا کرد. نام علمی این دارو «سیبوترامید هیدروکلراید مونوهیدرات» است. این دارو نوعی عامل خوراکی است که برای پیشگیری و یا درمان بیماری خطرناک «چاقی» استفاده می شد.

عوارض اسلیم مکس چیست؟

اسلیم مکس بیشتر از ادعایی که داشت، عوارض جانبی دارد. برخی از این عوارض عبارتند از «تهوع»، «استفراغ»، «لکه‌های چرب در لباس‌های زیر»، «ناراحتی و درد مقعدی»، «بدن درد»، «ادرار تیره»، «معده درد»، «زردی»، «تب»، «ضعف و خستگی» و «تورم پا و دست» است. به عبارت دیگر این قرص خود مجموعه ای از بیماریهای مختلف را ممکن است ایجاد کند.

مراکز معتبر است.

 

سرانجام اسلیم مکس چه شد؟

با توجه به ارتباط این دارو با آمفتامین‌ها، سازمان غذا و داروی ایالات متحده و کانادا، در سال 2010 تصمیم گرفتند که این دارو را از لیست داروهای مجاز لاغری حذف کنند. خطر مصرف این دارو به حدی بود که موجب بروز حمله های قلبی و سکته مغزی در بیماران با سابقه می شد.باوجود اینکه این دارو از ترکیبات گیاهی مانند «ترخون»، «بامبو»، «برگ نیلوفر آبی»، «سمم»، «پلانتاگو» و «پوسه پسیلیوم» استفاده می کند، باز این ترکیبات خطر بسیاری برای بیماران با سابقه ایجاد می کردند.

راه حل چیست؟

با توجه به اینکه اسلیم مکس بدن را به حالت کتوز می‌برد و در متابولیسم بدن جای کربوهیدرات، از پروتئین به عنوان سوخت استفاده می‌کند، روش کار این قرص بد نیست اما عوارض آن از کارایی آن بیشتر است. امروزه همه دریافته اند که باید کمی تحمل و صبر داشت و دید و روش زندگی را به درستی تغییر داد اما در قرن بیست و یکم با پیشرفتهای شدید تکنولوژی، روشهای تهاجمی دیگر کاربردی ندارند بعلاوه اینکه این روشها خطرات خود را نیز اثبات کرده اند.

امروزه اثبات شده که نه روشهای تهاجمی، مانند جراحی و ساکشن، و نه قرصهای لاغری هیچکدام تاثیر زیادی ندارند. بعلاوه عوارض شدید آنها، لاغری را حتی بسیار خطرناک میکند. بهترین و سالم ترین روش برای لاغری و ماندن در وزن مناسب، تغییر سبک زندگی و لاغری با دستگاههای پیشرفته تحت نظر پزشک متخصص در مرکزی قابل اعتماد است.

 

سالم ترین، بی خطر ترین و بهترین روش برای لاغری، استفاده از دستگاههای لاغری پیشرفته روز دنیا» ، بعلاوه «برنامه غذایی تحت نظر پزشک متخصص» و همچنین انتخاب پکیج درست برای لاغری و سلامت است.

گرین لایف با بیش از 25سال سابقه در لاغری و بیش از 2000000 پرونده موفق، امروز می تواند ادعا کند که بزرگترین مرکز لاغری غیر تهاجمی در خاورمیانه است.

خدمات گرین‌لایف
آخرین مقالات