فواید قرص لاغری اسلیم مکس چیست؟

فواید قرص لاغری اسلیم مکس چیست؟

بسیاری از افراد برای کاهش وزن خود از روش‌های متفاوتی استفاده می‌کنند که یکی از این روش‌ها استفاده از قرص‌های لاغری است.

یکی از رایج‌ترین قرص‌های لاغری که امروزه بسیار استفاده می‌شه قرص اسلیمکس   (slim max) است. اسلیم مکس کپسول‌های لاغری هستند که حاوی موادی مانند; چای سبز، ریشه کاسنی ، بذر رازیانه ، دانه گشنیز و… میباشد.

این مواد با کاهش اشتها، افزایش متابولیسم و جلوگیری از احتباس آب در بدن باعث کاهش وزن و در نهایت لاغری فرد خواهند شد.

در این مقاله به عوارض تحقیق شده در افراد مصرف کننده میپردازیم;

در ساختار کپسول‌های اسلیم مکس ماده‌ای به نام سیبوترامین به کار می‌رود که با مهار بازجذب نوراپی نفرین و سروتونین و به مقدار کمی دوپامین باعث کاهش اشتهای فرد مصرف کننده میشود اما عوارض قابل توجهی را در پی دارد از عوارض مهمی که مشاهده شده می‌توان به; بی‌خوابی، افزایش فشار خون، آریتمی ضربان قلب، درد قفسه سینه ،مشکلات گوارشی، درد مفاصل و بی‌حسی اندام‌های بدن را مشاهده کرد.

بنابراین افراد با سابقه ناراحتی‌های قلبی در صورت استفاده از سیبوترامین موجود در کپسول‌های اسلیمکس دچار عوارض جبران ناپذیری خواهند شد در ضمن موادی که به منظور کاهش احتباس آب بدن در کپسول اسلیم مکس به کار رفته موجب ریزش مو شدید ، نارسایی کبد ، آب مروارید و اسیب به سیستم عصبی میشود. علاوه بر موارد ذکر شده وجود دنیتروفنول در کپسول‌های اسلیمکس که درجهت کنترل افسردگی کاربرد دارد پیامدهای بسیارخطرناکی را درپی دارد. طبق آمار به دست آمده تاکنون بیش از ۶۳ مرگ در نتیجه مصرف قرص‌های حاوی این مواد گزارش شده است.

 

خدمات گرین‌لایف
آخرین مقالات