گـروه تخصصی زندگی سبز (گرین لایف) دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و دارای پروانه نظام پزشکی، افتخار دارد که از سال 1376 ایجاد و فعالیت حرفه ای خود را در راستای توسعه صنعت سلامت، لاغری و زیبایی آغاز نمود و با ارائه راهکارهای نوین، موفق گردید که تحولات ژرفی را در این صنعت بوجود آورد. این مجموعه متشکل از مراکزی مجزا در کلان شهر تهران و نیز شهرهای بزرگ نظیر اصفهان و ارومیه می باشد و با بهره گیری از توان بیش از 100 پرسنل مجرب و متخصص توانسته است در ارائه انواع خدمات تخصصی در حوزه لاغری، تناسب اندام، تغذیه، لیزر و همچنین خدمات تخصصی در حوزه پوست و مو سهم بزرگی از بازار این صنعت را در اختیار خود قرار دهد.

 در حال حاضر مجموعه گرین لایف بدلیل حضور بیش از دو دهه فعالیت در عرصه سلامت و زیبایی و نیز با دارا بودن حدود 2.000.000 عضو در کشور ایران، به یکی از بازیگران اصلی این صنعت تبدیل شده است.

 زندگی سبز (گرین لایف) با تمرکز بر تغییر تفکر و سبک زندگی مردم، به آنان کمک کند تا هریک از آنان زندگی سبز را تجربه کنند. گرین لایف باور دارد زندگی سبز میسر نمی شود مگر با ایجاد زنجیره سبز که در گرو تعامل و همکاری گروه های کاری است که در این راستا گام بر می دارند.

   

ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید