درمان شلی و افتادگی پوست با دستگاه اکسیلیس

درمان شلی و افتادگی پوست با دستگاه اکسیلیس

یکی از جدیدترین و مؤثرترین روش های جوانسازی پوست که اخیرا” محبوبیت زیادی پیدا کرده است ، اکسیلیس است به همین خاطر اگر به تازگی متوجه شلی و افتادگی پوست‌تان شده‌اید، بد نیست که درمان با اکسیلیس را مد نظر قرار دهید. شلی و افتادگی پوست از اولین نشانه‌های فرآیند Ageing یا پیری پوست است که ظاهر می‎شود.
قوام و استحکام پوست نقش اساسی در شاداب و جوان به نظر رسیدن پوست دارد؛ در سال های اخیر، نقش و اهمیت کلاژن در زیبایی و سلامت پوست بیش از گذشته روشن شده است و روش های درمان شلی و افتادگی پوست بر افزایش تولید و بالابردن کیفیت کلاژن پوست متمرکز شده است.
شلی و افتادگی پوست در مراحل ابتدایی باعث پیدایش خطوط و چین وچروک بویژه در اطراف چشم ، لب و پیشانی (مثل خط خنده، خط غم، خط اخم ، ناودان اشکی ) شده و درصورت عدم درمان تغییرات در فرم صورت مثل افتادگی پلک ، گونه و غبغب ظاهر خواهدشد.

درمان شلی و افتادگی پوست با اکسیلیس چیست؟
سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA)، دستگاه اکسیلیس را برای درمان شلی و افتادگی پوست و لیفت صورت مورد تایید قرار داده است. در این روش درمانی، انرژی رادیو فرکوئنسی به عمیق‌ترین لایه های پوست منتقل می‌شود. انرژی رادیو فرکوئنسی تاثیر قابل ملاحظه ای بر کلاژن‌سازی پوست دارد و همچنین می‌تواند چربی‌های ناخواسته را از بین ببرد.
بسیاری از متخصصین طب زیبایی ، لیفت و محکم‌سازی پوست (skin tightening) با اکسیلیس را به علت تأثیر درمانی بیشتر و عدم نیاز به بیحسی به سایر روش‌ها ترجیح می‌دهند. به علاوه، از اکسیلیس می‌توان برای درمان تقریباً همه نقاط بدن استفاده کرد.لیفت و محکم‌سازی پوست به روش غیرجراحی باعث بهبود عمومی کیفیت پوست ؛ ازجمله کاهش چین و چروک‌ها و منافذباز ، رفع شلی پوست و افزایش استحکام و کشسانی پوست می‌شود.

اکسیلیس، با دو مکانیسم اصلی عمل می کند:
افزایش متابولیسم سلول‌های چربی و تحریک تولید کلاژن
بهبود کیفیت کلاژن از طریق ریمادلینگ ( اصلاح ساختار مولکولی کلاژن )
نتیجه کار، کوچک شدن و از بین رفتن سلول‌های چربی و افزایش سفتی واستحکام پوست است. بعد از انجام اکسیلیس ، افراد شاهد جمع شدن پوست، بازگشت حالت کشسانی و بهبود کیفیت کلی پوست خود خواهند بود.

روند درمان شلی و افتادگی پوست با استفاده از اکسیلیس
این درمان در مطب با استفاده از دستگاه اکسیلیس انجام می‌شود. مردان معمولاً خواهان انجام درمان برای نواحی پهلوها، سینه، شکم، گردن، غبغب و صورت هستند. درمان در نواحی گردن، صورت، غبغب، بازو، ران، پهلو‌ها، باسن، شکم و زانوها معمولاً بین زنان بیشتر مورد درخواست است.
وقتی دستگاه در ناحیه مورد نظر حرارت ایجاد می‌کند، بیمار حالتی بسیار راحت و ریلکس دارد. حین کار هیچ‌گونه دردی ایجاد نمی‌شود. نیازی به بی‌هوشی نیست. طی درمان، بیماران معمولاً روی تخت مطب دراز می‌کشند. وضعیت‌های درمان هم برای هر چه بهتر هدف قرار دادن ناحیه مورد نظر تعیین می‌شوند.دستگاه روی قسمت تحت درمان حرکت داده شده و انرژی آر اف به لایه‌های عمیق‌تر پوست هدایت می‌شود. بیمار کمی حرارت را روی پوست خود حس خواهد کرد.

لیفت صورت
مزایای درمان شلی و افتادگی پوست با استفاده از اکسیلیس
اگر شما هم این روش درمان شلی و افتادگی پوست را به خاطر مزایای آن انتخاب کرده‌اید، باید بدانید که شما تنها نیستید. یکی از مزایای اصلی درمان با اکسیلیس، غیرتهاجمی بودن آن است. اکسیلیس عملکرد خوبی برای سفت و محکم کردن پوست قسمت‌های مختلف بدن دارد و به همین اندازه در از بین بردن چین و چروک‌ها، توده‌های چربی موضعی و چربی شکم موثر است. بر خلاف بعضی از درمان‌های جایگزین، سفت و محکم کردن پوست با اکسیلیس، باعث کاهش چربی و سفت و کشیده شدن پوست می‌شود.
اکسلیس
اگر قصد دارید درمان شلی و افتادگی پوست با اکسیلیس را انتخاب کنید، می‌توانید از نتایج ماندگار آن بهره‌مند شوید. برای حفظ نتیجه حاصل از درمان با اکسیلیس، باید رژیم غذایی و سبک زندگی سالمی داشته باشید.

سریع‌تر و موثرتر
یکی از مزایای انتخاب اکسیلیس برای درمان شلی و افتادگی پوست، سرعت آن است؛ به احتمال زیاد نمی‌توانید روش‌های زیاد دیگری را پیدا کنید که سریع‌تر و موثرتر از اکسیلیس باشند. برای کسب بهترین نتایج، معمولاً پیشنهاد می‌کنیم که در همه جلسات درمانی توصیه شده از سوی پزشک حاضر شوید. وقتی همه جلسات درمانی مورد نیاز را پشت سر گذاشتید، می‌توانید شاهد سفت و مستحکم‎تر شدن پوست خود باشید.

اکسلیس صورت بدون دوران نقاهت
درمان‌های تهاجمی متعددی وجود دارند که باعث سفت و کشیده شدن پوست شما خواهند شد، اما دوران نقاهت هر یک از آنها بسیار طولانی است. عدم نیاز به گذراندن دوران نقاهت در درمان با اکسیلیس، آن را به گزینه‌ای ایده‌آل تبدیل کرده و دیگر هرگز نباید نگران ایجاد ناراحتی حین درمان یا پس از آن باشید.

چرا باید درمان با اکسیلیس را مد نظر قرار داد؟
الیاف کلاژن پوست شما از حرارت تاثیر می‌پذیرند و وقتی این الیاف در معرض حرارت ایجاد شده توسط انرژی آر اف قرار می‌گیرند، شروع می‌کنند به از هم باز شدن. موج‌های مکانیکی حاصل از اکسیلیس، الیاف کلاژن را چند تکه و از هم باز کرده و پوست را به تولید کلاژن جدید تحریک می‌کنند. در نتیجه این رود درمانی، ساختار پوست شما دوباره سرشار از کلاژن می‌شود و در نهایت ظاهری تازه‌ و با طراوت پیدا می‌کند.
اکسیلیس در مقایسه با سایر روش‌های درمانی، نفوذ عمقی کنترل‌شده بیشتری دارد که همین امر باعث کسب نتایج بهتر می‌شود. اکثر بیماران، به خوبی این درمان را تحمل می‌کنند. اگر از دیدن پوست شل و افتاده خود در آینه خسته شده‌اید، اکسیلیس می‌تواند به شما کمک کند.

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید

سلام خوبی ؟

چطوری