لیزر ناحیه بیکینی و انواع آن

لیزر ناحیه بیکینی و انواع آن

لیزر ناحیه بیکینی و انواع آن
ناحیه بیکینی هیچ وقت کاملاً هموار و بدون مو نیست. هر چقدر هم سعی کنید تا این ناحیه را خوب شِیو کنید باز هم می‌بینید که موهای زائد همچنان وجود دارند و یا روز بعد دوباره رشد خود را آغاز می‌کنند. این یکی از دلایلی است که خانم‌ها بسیار به لیزر بیکینی علاقه‌مندند و اول از همه هم با ناحیه شرمگاهی شروع می‌کنند. باید قبول کنید که شِیو کردن و اپیلاسیون بسیار وقت‌گیر هستند، اما اکثر افراد فقط این گزینه‌ها به ذهنشان می‌رسد.
البته ما گزینه بهتری را به شما پیشنهاد می‌دهیم که نتایج ماندگارتری هم در بر دارد: لیزر ناحیه بیکینی. در این روش پیشرفته فولیکول‌ها توسط اشعه لیزر از بین رفته و به پوستی کاملاً هموار و بدون مو دست خواهید یافت.هرگونه خدماتی که با کلمه “لیزر” همراه باشد ممکن است کمی ترسناک به نظر برسد اما این روش بسیار ساده است. در این روش فولیکول‌ها و ریشه موهای زائد ناحیه بیکینی توسط انرژی لیزر از بین می‌روند در نتیجه دیگر موهای زائد جدید تولید نمی‌شوند.

تفاوت لیزر بیکینی و لیزر برزیلی چیست؟
بسیاری از خانم‌ها تفاوت میان لیزر خط بیکینی و لیزر برزیلی را نمی‌دانند. این دو درمان بسیار شبیه هم هستند و معمولاً با هم اشتباه گرفته می‌شوند. از آنجایی که صحبت کردن درباره این موضوع برای برخی خانم‌ها سخت است ترجیح می‌دهند تا به جای پرسیدن از متخصص در اینترنت درباره آن بخوانند.

-لیزر خط بیکینی
به ناحیه خارج از خط شُرت، خط بیکینی می‌گویند. لیزر خط بیکینی معمولاً تا ۳ اینچ فراتر از این خط را پوشش می‌دهد و این ناحیه را کاملاً تمیز و بدون نقص می‌کند. در این روش برخی از نواحی مانند لبه‌های بیرونی واژن و بالای ناحیه شرمگاهی که زیر لباس‌زیر قرار دارند نیز تحت درمان قرار می‌گیرند که البته لیزر این نواحی به انتخاب خود داوطلب بستگی دارد.

-لیزر برزیلی
در این روش نواحی بیشتری نسبت به خط بیکینی تحت درمان قرار می‌گیرند، مانند لبه‌های بیرونی واژن و خط باسن. در این روش قسمتی از موهای ناحیه شرمگاهی به شکل یک نوار باریک باقی می‌ماند. در لیزر برزیلی داوطلب باید کاملاً برهنه شود.
می‌توانید هر دوی این گزینه‌ها را به انتخاب خود سفارشی کنید.

آیا پس از لیزر ناحیه بیکینی باز هم به تمیز کردن نیاز خواهد بود؟
همه خانم‌ها می‌دانند که برداشتن موهای زائد محدوده بیکینی یکی از سخت‌ترین کارهاست و به نظر می‌رسد که اکثر شیوه‌ها به جای اینکه مشکل را حل کنند به آن دامن می‌زنند. با لیزر خط بیکینی می‌توانید کاملاً از شر موهای زائد این ناحیه خلاص شده و پوستی هموار و بدون نقص داشته باشید. این درمان سوزش و التهاب ایجاد نکرده و از رشد دوباره موهای زائد جلوگیری می‌کند. البته پس از انجام لیزر خط بیکینی باید در حفظ و بهداشت این ناحیه همچنان کوشا باشید. در صورت انتخاب لیزر برزیلی که تمامی موهای زائد بیکینی را به طور دائمی از بین می‌‍برد، برای همیشه از دغدغه برای تمیز کردن این ناحیه خلاص می‌شوید.
با لیزر ناحیه بیکینی می‌توانید کاملاً از شر موهای زائد این ناحیه خلاص شده و پوستی هموار و بدون نقص داشته باشید.

هدف شما چیست؟
آیا می‌خواهید میزان رشد موهای زائد را کاهش دهید یا از سوزش ناشی از ژیلت خلاص شوید؟ آیا می‌خواهید تعداد دفعات نیاز به شِیو را کاهش دهید؟ آیا می‌خواهید مطمئن شوید که همه نقاط بیکینی کاملاً تمیز و بدون مو هستند؟ اگر اینطور است مطمئن باشید که لیزر خط بیکینی بهترین روش برای رهایی از همه این دغدغه‌هاست. اگر از نگرانی در مورد شِیو کردن دائمی بیکینی، از صرف هزینه‌های گزاف برای برداشتن موهای زائد بیکینی، از عرق کردن، سایش، سوزش و التهاب خسته شده‌اید، به دنبال برداشتن دائمی موهای زائد این ناحیه هستید و می‌خواهید که ناحیه بیکینی همیشه بدون مو و هموار باشد، لیزر برزیلی بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

موهای زائد که اغلب تمیز کردن آن‌ها را فراموش می‌کنید کجا هستند؟
تقریباً همه ما با چنین مشکلی مواجه هستیم، یعنی نقاط و نواحی هستند که معمولاً فراموش می‌کنیم تمیزشان کنیم. بدتر اینکه نقاطی هستند که با ژیلت نمی‌توان آن‌ها را تمیز کرد، پس یا باید این نقاط را رها کنیم و یا ریسک خونریزی زیادی را بپذیریم. این ناحیه می‌تواند نوار باریکی از موهای تیره در قسمت داخلی ران‌ها یا بر روی لبه بیرونی واژن باشد، احتمالاً این‌ها دقیقاً نقاطی هستند که می‌خواهید تحت درمان قرار بگیرند. فرم بدنی خانم‌ها با یکدیگر متفاوت است که این موضوع در مورد ناحیه بیکینی هم صدق می‌کند. پس اگر در شِیو کردن نقاط خاصی از بیکینی مشکل دارید و هر دفعه آن قسمت‌ها را می‌بُرید می‌توانید از این موضوع استفاده کنید، یعنی حتماً از دکتر بخواهید تا این نواحی را تحت درمان قرار دهد تا دیگر با چنین مشکلی مواجه نشوید.

در نهایت:
اگر در انتخاب لیزر خط بیکینی و لیزر برزیلی مردد هستید پیشنهاد می‌کنیم که اولی را انتخاب کنید چون همیشه زمان برای انجام درمان‌های بیشتر هست، بنابراین در صورتی که نظرتان عوض شد و تصمیم گرفتید که همه موهای زائد بیکینی را به طور دائمی از بین ببرید، می‌توانید دوباره به کلینیک گرین لایف مراجعه کرده و لیزر برزیلی را انجام دهید. بسیاری از خانم‌هایی که نگران درد بالقوه این درمان هستند ابتدا نواحی دیگری از بدن مانند زیربغل یا پاها را برای انجام آن انتخاب می‌کنند. اما به محض اینکه از درد کم لیزر مطمئن شدند تصمیم به درمان ناحیه بیکینی می‌گیرند. از آنجایی که این درمان با حساس‌ترین نقاط بدن شما سر و کار دارد مهمترین کار انتخاب یک متخصص با تجربه و واجد شرایط است. اگر درمان خود را به دستان متخصصان حرفه‌ای بسپارید مطمئن باشید که بهترین نتایج را بسته به نوع پوست و رنگ آن کسب خواهید نمود.

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید

سلام خوبی ؟

چطوری